Na stronie Polskiego Busa można kupić bilety do Ustki. Do Ustki dojedziemy, między innymi z Warszawy, Kielc, Jeleniej Góry i Poznania. Kursy realizowane są przez przewoźników Voyager i PKS Jelenia Góra.

Kupując bilety na stronie PolskiBus.com dojedziemy do Ustki dwiema liniami:

  • Linią JG4 (trasa JG4 Jelenia Góra – Legnica – Lubin – Polkowice – Głogów – Leszno – Poznań – Piła – Słupsk – Ustka). Autobusy na trasie JG4 (Jelenia Góra – Ustka) kursować będą z Jeleniej Góry do Ustki w dni nieparzyste (wyjazd z Jeleniej Góry o godz. 8.50, przyjazd do Ustki o 20.35), natomiast z Ustki w dni parzyste (wyjazd z Ustki o godz. 7.20, przyjazd do Jeleniej Góry o godz. 18.45).
  • Linią V9 (Krynica Zdrój – Nowy Sącz – Tarnów – Busko Zdrój – Kielce – Radom – Warszawa – Płock – Włocławek – Toruń – Bydgoszcz – Słupsk – Ustka). Autobusy na trasie V9 (Krynica Zdrów – Ustka) kursują codziennie. Wyjazd z Krynicy o godz. 13.55, przyjazd do Ustki o 6.30 następnego dnia rano.

Kursy nie są jednak realizowane przez PolskiBus lecz przez innych przewoźników (Voyager i PKS Jelenia Góra).

SPRAWDŹ TEŻ POCIĄG SŁONECZNY DO USTKI

Cieszymy się z nowych połączeń autobusowych do Ustki. Możliwość zakupu biletów do Ustki przez stronę Polskiego Busa z pewnością ułatwi wakacyjne podróże wielu osobom. Na stronie PolskiBus.com można sprawdzić dokładny rozkład jazdy oraz kupić bilety.

 

 

Źródło: PolskiBus.com

 

[Głosów: 0   Average: 0/5]