Wystartowała sprzedaż promocyjnych ofert w ramach akcji “Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, która odbędzie się w dniach 9 – 11 marca 2018 r. Od wczoraj, tj. 21 lutego 2018 r. można rezerwować oferty obiektów hotelowych, gastronomicznych, instytucji sztuki i kultury w obniżonych cenach. Turyści, którzy chcą skorzystać z akcji Weekend za pół ceny w Ustce, mają do wyboru trzy ośrodki wypoczynkowe.

Promocyjne pobyty w ramach akcji Weekend za pół ceny Ustka 2018 przygotowały dla turystów trzy obiekty z Ustki: Ośrodek Wczasowy Alicja, Apartamenty Sun & Snow Ustka oraz Ośrodek Konferencyjno Wypoczynkowy Posejdon. Z ofertą tych obiektów zapoznacie się na stronie internetowej akcji polskazobaczwiecej.pl, klikając w zakładkę wybierz ofertę i wpisując miasto Ustka.

To czwarta edycja ogólnopolskiej akcji “Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”, której organizatorem jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna. Akcja skierowana jest do branży turystycznej i do osób prywatnych, które w określony przez organizatora weekend mają możliwość skorzystania z 50% zniżki na wybrane usługi  turystyczne w całym kraju. Celem akcji jest promocja różnorodnej oferty turystycznej i zachęcenie Polaków do częstszego podróżowania po kraju (także poza sezonem letnim i zimowym) dzięki stworzeniu im możliwości do skorzystania z noclegów i innych usług turystycznych w atrakcyjnych cenach.

Weekend za pół ceny to bez wątpienia doskonała szansa dla całej branży turystycznej, aby zwłaszcza w okresie niskiego sezonu wypromować swoją ofertę hotelową czy gastronomiczną i dotrzeć z nią do jak największej grupy odbiorców.

Zainteresowanie partnerów akcją “Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” sukcesywnie rośnie, podobnie jak liczba turystów chcących wziąć w niej udział. W ostatniej edycji uczestniczyło 110 tys. turystów. Jestem przekonany, że w związku z jeszcze bogatszą ofertą, z wiosennej odsłony wydarzenia skorzysta rekordowa liczba osób – podkreśla Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka.

W tej edycji najwięcej partnerów oferujących usługi turystyczne z 50% zniżką zgłosiło się z województwa małopolskiego (100). Na drugim miejscu jest województwo dolnośląskie (72), a na trzecim pomorskie (70).

Brawa dla obiektów z Ustki, które przystąpiły do akcji! Zachęcamy turystów do skorzystania z ich promocyjnej oferty! Mamy jednocześnie nadzieję, że w następnej odsłonie akcji pojawi się więcej ofert z Ustki.

Źródło: msit.gov.pl

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]