Przed nami drugi długi weekend majowy w tym roku, który potrwa od Bożego Ciała (czwartek 26 maja 2016) do niedzieli (29 maja 2016). Mamy dobrą wiadomość dla turystów, którzy wybierają się w te dni do Ustki. PKP Intercity w czasie najbliższego weekendu majowego uruchomiło połączenie z Ustką.

PKP Intercity uruchomiło połączenie kolejowe z Ustką. Pociągi relacji Ustka – Katowice – Ustka kursować będą w dniach 26-29 maj 2016 (stacje pośrednie: Słupsk, Sławno, Koszalin, Białogard, Szczecinek, Jastrowie, Piła, Chodzież, Rogoźno Wielkopolskie, Oborniki Wielkopolskie, Poznań, Kościan, Leszno, Rawicz, Żmigród, Oborniki Śląskie, Wrocław, Oława, Brzeg, Opole, Strzelce Opolskie, Zabrze). Pociąg odjeżdżać będzie z Ustki o godz. 12:45. Odjazdy z Katowic 5:08. Szczegółowy rozkład jazdy poniżej.

Odjazdy z Ustki

Ustka      – 12:45 
Słupsk 13:02  13:12 
Sławno 13:30  13:34 
Koszalin 14:02  14:23 
Białogard 14:39  14:40 
Szczecinek 15:32  15:35 
Jastrowie 16:00  16:01 
Piła Główna 16:28  16:30 
Chodzież 16:53  16:54 
Rogoźno Wlkp. 17:22  17:29 
Oborniki Wlkp.Miasto 17:46  17:48 
Poznań Główny 18:18  18:41 
Kościan 19:19  19:20 
Leszno 19:41  19:43 
Rawicz 20:03  20:04 
Żmigród 20:14  20:15 
Oborniki Śląskie 20:28  20:29 
Wrocław Mikołajów 20:43  20:44 
Wrocław Główny 20:50  20:57 
Oława 21:14  21:15 
Brzeg 21:25  21:26 
Opole Główne 21:52  21:53 
Strzelce Opolskie 22:15  22:16 
Gliwice 22:42  22:45 
Zabrze 22:54  22:55 
Katowice 23:10 

Odjazdy z Katowic

Katowice     – 05:08 
Zabrze 05:26  05:27 
Gliwice 05:36  05:40 
Strzelce Opolskie 06:07  06:08 
Opole Główne 06:32  06:34 
Brzeg 06:59  07:00 
Oława 07:08  07:09 
Wrocław Główny 07:26  07:32 
Wrocław Mikołajów 07:37  07:38 
Oborniki Śląskie 07:51  07:52 
Żmigród 08:05  08:06 
Rawicz 08:17  08:18 
Leszno 08:40  08:42 
Kościan 09:05  09:06 
Poznań Główny 09:48  10:09 
Oborniki Wlkp.Miasto 10:42  10:43 
Rogoźno Wlkp. 11:00  11:01 
Chodzież 11:29  11:30 
Piła Główna 11:49  11:50 
Jastrowie 12:23  12:24 
Szczecinek 12:49  12:51 
Białogard 13:42  13:48 
Koszalin 14:02  14:06 
Sławno 14:28  14:38 
Słupsk 14:56  15:03 
Ustka 15:20