Zapraszamy do Ustki na zbliżający się długi weekend majowy! Nie masz jeszcze zrobionej rezerwacji – polecamy noclegi w Apartamentach Strzelec lub w Gościńcu Armatora.

Długi weekend majowy to zawsze wyczekiwany przez Polaków okres. Bowiem początek maja to zazwyczaj czas, w którym pogoda pozwala na przyjemne spędzenie czasu na łonie natury, a dwa dni ustawowo wolne od pracy dają możliwość tego, by wykorzystując jeden czy dwa dni urlopu cieszyć się kilkoma dniami wolnymi pod rząd. Nie inaczej jest w tym roku, kiedy jeden dzień wykorzystanego urlopu daje nam aż 5 dni wolnych z rzędu, a trzy dni urlopu pozwalają cieszyć się 9 dniami wolnymi z rzędu.

Wszystkich niezdecydowanych zachęcamy do spędzenia długiego weekendu 2017 w Ustce. Ustka to jeden z najpiękniejszych kurortów wypoczynkowych nad morzem Bałtyckim.

Atrakcje turystyczne w Ustcesprawdź co warto zobaczyć w Ustce

Zachęcamy do rezerwowania noclegów w Ustce – polecamy noclegi w apartamentach Strzelec i w Gościńcu Armatora:

  • Apartamenty Strzelec – apartamenty w Ustce Zachodniej – osiedle Na Wydmie: blisko portu i plaży zachodniej do której można dojść ciągiem pieszo – rowerowym przez spokojny las sosnowy. Odległość od plaży około 750 metrów – 5-10 minut pieszo.
  • Gościniec Armatora – pensjonat z pokojami gościnnymi z łazienkami w Ustce Wschodniej. Blisko promenady i plaży wschodniej.

Zapraszamy wszystkich do Ustki na długi weekend majowy 2017!

 

[Głosów: 0   Average: 0/5]