W sierpniu w Starkowie koło Ustki odbędzie się DeLuxe Festival. Nazwa nieco myląca, bo podczas festiwalu nie będzie można usłyszeć piosenek o mydełku Fa i innych luksusowych artykułach codziennego użytku. Z głośników w Zagrodzie Śledziowej posłuchać będzie można za to muzyki rockowej, punkowej oraz piosenki autorskiej.

Zapraszamy na festiwal w Starkowie koło Ustki. W dniach 11-13 sierpnia na scenie wystąpią Renata Przemyk, KSU, Jary OZ, Parafraza, Kitty In A Castet, Hackenbush, The Silver Shine, Bulbulators i inni. DeLuxe Festival 2017, bo tak się oficjalnie nazywa, odbędzie się w Zagrodzie Śledziowej w Starkowie i – nietypowo jak na festiwal – będzie imprezą kameralną, na każdy koncert przeznaczono 999 wejściówek, co też jest swego rodzaju atrakcją, bo da możliwość bliższego kontaktu publiczności z wykonawcami.

Sprawdź noclegi na czas festiwalu → TUTAJ

Wejście na koncerty nie będzie bezpłatne – i to kolejna zaleta festiwalu w Starkowie. Chyba wszyscy czasami mamy już dość bezpłatnych imprez masowych, na których jest zawsze ta sama, przypadkowa publiczność, zachowująca się tak samo i bawiąca się tak samo bez względu na to kto jest na scenie. Na festiwalu w Starkowie koło Ustki tak nie będzie. Za wejście na koncerty trzeba będzie zapłacić, ale – i tu kolejna dobra wiadomość – ceny biletów nie są wygórowane: 49 zł (bilet na 1 dzień), 69 zł (bilet dwudniowy), 99 zł (karnet trzydniowy).

Zapraszamy więc do Ustki, a konkretniej do Starkowa położonego około 10 km od Ustki na ten wyjątkowy w każdym calu festiwal.

 

Źródło: https://www.facebook.com/events/1894353640798498/

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]