Dr Misio, jedna z najbardziej charyzmatycznych obecnie grup rockowych w Polsce, będzie gwiazdą Lech Fire Festiwal 2017 w Ustce!

Zespół Dr Misio w Ustce wystąpi w czasie pierwszego dnia tegorocznego Lech Fire Festiwal 2017 (w piątek 30 czerwca). Dr Misio to zespół grający mocnego i bezkompromisowego rocka. W Ustce Dr Misio będzie promował wydaną właśnie płytę Zmartwychwstaniemy. Poniżej singiel “Pismo” promujący najnowszą płytę zespołu.
 

 
Dr Misio to mocne riffy, dobre teksty Krzysztofa Vargi i Marcina Świetlickiego oraz charyzma znanego z wielkiego ekranu Arkadiusza Jakubika. Grupa, chociaż ma na swoim koncie trzy albumy, bez wątpienia nie jest zespołem studyjnym. Dr najlepiej czuje się na scenie o czym przekonuje za każdym razem, bez względu czy gra w Warszawie, Olsztynie, Żyrardowie czy w Ustce, w której zresztą mogliśmy oglądać go podczas Lech Fire Festiwal przed trzema laty.

Program Lech Fire Festiwal 2017

Zespół Dr Misio powstał w roku 2008. Na swoim koncie ma trzy płyty – Młodzi, Pogo oraz wydana w tym roku Zmartwychwstaniemy. Skład kapeli tworzą: znany głównie z filmów Wojciecha Smarzowskiego doskonały aktor Arkadiusz Jakubik oraz Paweł Derentowicz, Mario Matysek, Radek Kupis i Jan Prościński.

Koncert Dr Misio w Ustce niewątpliwie ma szansę zostać największym wydarzeniem muzycznym tegorocznych wakacji w Ustce i okolicach.

Poniżej fragment koncertu Dr. Misio na Lech Fire Festiwal w Ustce w roku 2014.

 

Źródła: drmisio.pl | wikipedia.org

[Głosów: 0   Average: 0/5]