Syrenka to bezsprzecznie najsłynniejsza restauracja w Ustce, która jest jednym z “obowiązkowych” lokali gastronomicznych dla turystów odwiedzających Ustkę po raz pierwszy. Restauracja Syrenka sławę swą zawdzięcza w dużej mierze popularnemu telewizyjnemu programowi kulinarnemu TVN “Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler”, którego ustecka “Syrenka” i jej właściciel Adam Wasylew byli bohaterami w woku 2011.

Kuchenne rewolucje Ustka – przepis na sukces

“Kuchenne rewolucje” w Ustce odbyły się jesienią 2011 roku. Od czasu emisji programu restauracja “Syrenka” jest najbardziej obleganą restauracją w Ustce. To, co wyróżnia “Syrenkę” od innych lokali gastronomicznych w miasteczku jest niewątpliwie fakt, że “Syrenka” jest pełna gości nie tylko w czasie wakacji, ale również poza sezonem, czyli w czasie, gdy większość lokali gastronomicznych w Ustce jest zamknięta.  “Kuchenne rewolucje” w Ustce to jedna z wizytówek programu Magdy Gessler, bowiem “Syrenka” jest jedną z tych restauracji, które w trakcie “rewolucji” przeszły olbrzymią metamorfozę i mimo upływu lat cieszy się niesłabnącą popularnością gości.

Gołąbki z dorsza i nie tylko…

Hitem restauracji “Syrenka” w Ustce są rybne gołąbki z dorsza według przepisu Magdy Gessler. Gołąbki z dorsza to sztandarowa potrawa restauracji, ale restauracja szczyci się także innymi daniami z ryb oraz świeżymi rybami wędzonymi, które są wędzone na miejscu, w wędzarni znajdującej się przed wejściem do lokalu.

“Kuchenne rewolucje” z Ustki – zobacz wideo

Program “Kuchenne rewolucje Magdy Gessler” z Ustki można zobaczyć w TVN Playerlink

“Syrenka” z Ustki była również bohaterką programu “Kuchenne rewolucje – powroty”. Zobacz jak oceniona została restauracja “Syrenka” w Ustce prawie 4 lata po “Kuchennych rewolucjach” i czy restauracja “Syrenka” nie straciła uznania twórców programu. Link do filmu znajdziecie – tutaj

Zgadzasz się z opiniami?

Jakie macie wrażenia z pobytu w restauracji “Syrenka”? Zgadzacie się z opiniami na temat “Syrenki” wyrażonymi w programach TVN? A może znacie inne miejsca w Ustce i okolicach, gdzie można zjeść lepiej niż w “Syrence”? Zachęcam do dodawania swoich opinii w komentarzach.

[Głosów: 1   Average: 5/5]