W niedzielę 10 lipca pierwsza tegoroczna odsłona projektu “Kino na leżakach” w Ustce. O godz. 22:00 na placu przed ratuszem w Ustce obejrzymy “Lato w Prowansji”. Oczywiście na leżakach. Drugi seans filmowy w Ustce odbędzie się 13 sierpnia. Zobaczymy wtedy komedię “7 rzeczy których nie wiecie o facetach”.

Ponad 300 leżaków, 35 miejscowości, 61 pokazów filmowych. Kino na leżakach to autorski projekt KinAds i Art-Foto-Media realizowany w czasie wakacji w znanych nadmorskich kurortach i miastach Polski centralnej. Jego ideą jest bezpłatne wyświetlanie filmowych hitów. Otwarte pokazy odbywają się w przestrzeni publicznej – na głównych placach miast. Pokazom filmów towarzyszą dodatkowe atrakcje przygotowane przez sponsorów wydarzenia.

Już w najbliższą niedzielę 10 lipca 2016 r. o godz. 22:00 na placu przed rauszem w Ustce (ul. Wyszyńskiego) wyświetlony zostanie film w reżyserii Rose Boscha “Lato w Prowansji” – wzruszająca, pełna pozytywnej energii, ciepła i humoru podróż do jednego z najbardziej malowniczych zakątków na świecie – słonecznej Prowansji. W roli ekscentrycznego dziadka wystąpił niezawodny Jean Reno.

Kino na leżakach zawita do Ustki ponownie w wakacyjną sobotę 13 sierpnia 2016 r. Wówczas będziemy mieli okazję zobaczyć polską komedię w reżyserii Kingi Lewińskiej “7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Godzina 21:30, miejsce projekcji – plac przed ratuszem (ul. Wyszyńskiego).

Szczegółowy terminarz pokazów filmowych w pozostałych miejscowościach oraz aktualne informacje o projekcie Kino na leżakach znajdziecie TUTAJ. Polecamy!

Źródła: kinonalezakach.pl, filmweb.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]