Ależ to będzie początek wakacji! Już 25 czerwca 2016 w Dolinie Charlotty koło Ustki odbędzie się kolejna odsłona corocznego kabaretonu. W tym roku Dolina Charlotty gościć będzie takie gwiazdy polskiej sceny kabaretowej jak: Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Czesuaf i Piotr Bałtroczyk.

Tegoroczny kabareton w Dolinie Charlotty (Strzelinko koło Ustki) – Kabaretowa Dolina Humoru 2016 – odbędzie się 25 czerwca 2016, w pierwszą sobotę wakacji szkolnych 2016.  Początek imprezy zaplanowany jest na godzinę 18.00 (amfiteatr w Dolinie Charlotty będzie otwarty od godziny 16.00). W czasie tegorocznego kabaretonu zobaczymy kabarety:

Kabaret Neo-Nówka z zespołem Żarówki

Kabaret założony w roku 2000 we Wrocławiu. Obecnie Neo-Nówka występuje w składzie: Roman Żurek, Michał Gawliński i Radosław Bielecki.  Neo-Nówka to jedna z najpopularniejszych w Polsce grup kabaretowych.

Kabaret Ani Mru Mru

Ani Mru Mru powstał w 1999 roku w Lublinie. W obecnym składzie personalnym występuje od roku 2001. Obecnie kabaret Ani Mru Mru tworzą: Michał Wójcik, Marcin Wójcik i Waldemar Wilkołek. Ostatni program kabaretu z roku 2013 nosi tytuł “Jeśli się nie da, a bardzo się chce…to można!”

Kabaret Czesuaf

Czesuaf powstał w Poznaniu w roku 2002. Obecny skład grupy: Wojciech Kowalczyk, Tomasz Nowaczyk, Maciej Morze, Przemysław Dzięgiel.

Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk – pochodzący z Olsztyna popularny konferansjer i dziennikarz. Od lat związany z telewizją Polsat. Znany nie tylko z estrady, ale również z improwizowanego serialu komediowego “Spadkobiercy” emitowanego w kanałach “Polsat” i TV4.

Kabareton w Dolinie Charlotty 2016 – bilety

Bilety na “Kabaretową Dolinę Humoru 2016” są do nabycia w serwisie www.biletyna.pl. Bilet normalny kosztuje 60 zł, bilet grupowy jest o 10 zł tańszy (dla grup powyżej 20 osób). Aby zakupić bilety kliknij [tutaj]

Tegoroczny kabareton w Dolinie Charlotty z pewnością będzie jednym z najważniejszych wydarzeń artystycznych w okolicach Ustki. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Ustki oraz turystów spędzających urlop w Ustce i okolicach do spędzenia pierwszego tegorocznego wakacyjnego sobotniego wieczoru w Dolinie Charlotty.

 

Źródło: wikipedia.org

[Głosów: 0   Average: 0/5]