Na turystów, którzy spędzają właśnie swoje wakacje w Ustce oraz wszystkich tych, którzy wybierają się do Ustki w ten weekend, czeka wiele atrakcji. Najbliższe dni zapowiadają się obiecująco. Sprawdźcie, co aktualnie dzieje się w Ustce i co jeszcze wydarzy się w Ustce w drugi weekend lipca 2016.

Fanów sportów wodnych i aktywnego wypoczynku na pewno cieszy fakt, że od 7 do 10 lipca 2016 r. odbywają się w Ustce Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Ustka 2016. To okazja, aby podziwiać widowiskową rywalizację na wodzie czołówki polskich windsurferów oraz utytułowanych gości z zagranicy. Oprócz tego czeka na Was szereg atrakcji na plaży wschodniej w Ustce – od zajęć zumba, fitness i crossfit, po konkursy z nagrodami i bezpłatne lekcje windsurfingu, pływanie na SUP (deski z wiosłem), strefa wellness. Imprezie towarzyszyć będą także pierwsze w historii Ustki crossfitowe zawody na plaży CROSS Baltic GAMES, w których w dwóch kategoriach open zmierzą się kobiety oraz mężczyźni. Aktualne relacje z Mistrzostw możecie śledzić TUTAJ

W sobotę 9 lipca 2016 r. na atrakcje mogą liczyć zwłaszcza rodziny z dziećmi. “Uśmiechnięta Ustka” to impreza familijna organizowana na usteckiej promenadzie. W programie imprezy:

  • 17:00 – Pirackie show Pana Yapy
  • 18:00 – Pokaz iluzji
  • 19:00 – Występ Kabaretu Czesuaf

W niedzielę 10 lipca 2016 r. na fanów turystyki rowerowej czeka rajd rowerowy pod hasłem “Zdobywamy poligon NATO”. Start rajdu z terenu OSiR Ustka, ul. Grunwaldzka 35, o godz. 10:00. Zbiórka na terenie OSiR- u o godz. 9:45. Trasa rajdu: Ustka – Lotnisko Wicko Morskie – Poligon – Jarosławiec (26 km) – Ustka (26 km). Powrót do Ustki ok. godz. 17:30.

W niedzielę także gratka dla fanów kina – do Ustki zawita popularny projekt “Kino na leżakach”. O godz. 22:00 na placu przed usteckim ratuszem (ul. Wyszyńskiego) zostanie wyświetlony film “Lato w Prowansji” z Jeanem Reno w roli głównej. Przewidziane są także dodatkowe atrakcje przygotowane przez sponsorów wydarzenia.

Aktualne i szczegółowe informacje o tych i kolejnych wydarzeniach w Ustce możecie sprawdzić w naszym kalendarzu TUTAJ

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]