Wybierasz się do Ustki na urlop, weekend lub na wakacje? Jesteś w Ustce przejazdem i chcesz zostać na jedną lub dwie noce? Nie stać cię na tanie noclegi, nie lubisz płacić za noclegi lub lubisz formę turystyki zwaną podróżowaniem społecznościowym? Wybierz opcję darmowych noclegów społecznościowych w Hospitality Club!

Hospitality Club (hospitalityclub.org) to bardzo popularny na świecie serwis społecznościowy, który umożliwia wyszukiwanie darmowych noclegów na całym świecie, które mogą być alternatywą dla tych, którzy zazwyczaj wyszukują tanie noclegi. Serwis działa na zasadzie społecznościowej. Obecnie zarejestrowanych jest w nim prawie 330 000 osób z całego świata (konkretnie z 207 krajów).

Serwis skupia osoby, które lubią podróżować i chętnie przyjmują pod swój dach podobne osoby oferując np. pokój, łóżko lub inne miejsce do spania, na jedną, dwie czy nawet kilka nocy. Osoby zrzeszone w hospitalityclub.org są często pomocne również w innych kwestiach, mogą nie tylko udzielić noclegu we własnym domu, ale również zaprosić na obiad, pokazać atrakcje turystyczne lub pomóc w poruszaniu się po mieście.

Hospitality Club dotarło do Polski co najmniej kilkanaście lat temu i obecnie można znaleźć osoby oferujące noclegi w niemal każdym zakątku Polski, także w Ustce i okolicach Ustki. Jeśli więc szukasz noclegu w Ustce, możesz również spróbować szczęścia w Hospitality Club.

Wyszukaj noclegów w serwisie hospitalityclub.org (do wyszukiwania osób wymagana jest darmowa rejestracja, która jednak nie jest automatyczna i może potrwać do kilku godzin).

DARMOWE NOCLEGI USTKA