Noclegi Last Minute Ustka – to nowatorska usługa, z której będą mogli skorzystać właściciele wszystkich obiektów oferujących noclegi na terenie Ustki i w okolicach, którzy dodadzą swoje obiekty do aplikacji mobilnej Ustka Guide 2016 oraz serwisu internetowego Booking.Ustka.pl

Usługa Noclegi Last Minute Ustka polega na tym, że nasz serwis będzie prowadził od 1 lipca do 31 sierpnia 2016 codziennie aktualizowaną bazę wolnych noclegów w Ustce na najbliższe dni. Baza noclegów Last Minute będzie zmieniana co najmniej raz na 24 godziny na podstawie zgłoszeń od osób zarządzających obiektami noclegowymi oraz publikowana zarówno w aplikacji mobilnej Ustka Guide 2016 jak i w serwisie internetowym znajdującym się pod adresem www.booking.ustka.pl.

Jak skorzystać z usługi Noclegi Last Minute Ustka?

Aby skorzystać z usługi wystarczy dodać swój obiekt noclegowy do aplikacji mobilnej Ustka Guide 2016 oraz serwisu Booking.Ustka.pl. Aby dodać obiekt wystarczy wypełnić formularz dodania obiektu oraz dokonać opłaty za dodanie obiektu, która jest symboliczna i wynosi jedynie 50 zł za rok.

 

[Głosów: 0   Average: 0/5]