Propozycje Menu Dnia Ustka – to nowatorska usługa, z której będą mogli skorzystać właściciele wszystkich obiektów gastronomicznych na terenie Ustki i w okolicach, którzy dodadzą swoje obiekty do aplikacji mobilnej Ustka Guide 2016 oraz serwisu internetowego Booking.Ustka.pl

Usługa Propozycje Menu Dnia Ustka polega na tym, że nasz serwis będzie prowadził od 1 lipca do 31 sierpnia 2016 codziennie aktualizowaną ofertę Menu Dnia w Ustce. Propozycje Menu Dnia Ustka będą zmieniane codziennie na podstawie zgłoszeń od osób zarządzających obiektami gastronomicznymi i publikowane zarówno w aplikacji mobilnej Ustka Guide 2016, jak i w serwisie internetowym znajdującym się pod adresem www.booking.ustka.pl. Wybór dań do Menu Dnia będzie każdorazowo dokonywany w sposób autonomiczny przez redaktora serwisu/aplikacji.

Jak skorzystać z usługi Menu Dnia Ustka?

Aby skorzystać z usługi należy dodać swój obiekt gastronomiczny do aplikacji mobilnej Ustka Guide 2016 oraz serwisu Booking.Ustka.pl. Aby dodać obiekt wystarczy wypełnić formularz dodania obiektu oraz dokonać opłaty za dodanie obiektu, która jest symboliczna i wynosi jedynie 50 zł za rok, a następnie w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2016 wysłać swoje zgłoszenie z propozycją Menu na konkretny dzień na adres info@ustka24.com. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać: nazwę obiektu, adres obiektu, nazwę dania (dań), krótki opis dania, gramaturę, cenę.

[Głosów: 0   Average: 0/5]