Na długi weekend majowy 2017 turyści będą mogli dojechać do Ustki pociągiem. PKP na tegoroczną majówkę uruchamia bowiem pociąg, który kursować będzie na trasie Ustka – Katowice – Ustka.

 

Pociąg PKP TLK Gwarek kursować będzie do Ustki w długi weekend majowy od soboty 29 kwietnia do środy 3 maja. Trasę z Katowic do Ustki TLK Gwarek pokonywać będzie przez ponad 10 godzin, po drodze zabierając do Ustki pasażerów, między innymi, z Zabrza, Gliwic, Opola, Wrocławia, Rawicza, Leszna, Poznania, Piły, Koszalina i Słupska.

Pociąg PKP TLK Gwarek wyruszy do Ustki z Katowic o godzinie 5:09, na peronie usteckiego dworca kolejowego powinien się pojawić o 15:24. Natomiast z Ustki wyruszy Gwarek do Katowic o godzinie 13:06, według rozkładu w Katowicach powinien się pojawić o 23:12.

PKP na czas weekendu majowego uruchomi także pociąg TLK relacji Ustka – Słupsk. TLK Koral z Ustki odjeżdżać będzie o godzinie 15:42, ze Słupska o 12:29. Podróż na trasie Ustka – Słupsk trwa 17 minut.

Ustka – rozkład PKP na długi weekend 2017

LK 4858 GWAREK – Relacja Katowice – Ustka

Przyjazd | Odjazd
05:09 Katowice
05:24 05:25 Zabrze
05:33 05:34 Gliwice
06:00 06:01 Strzelce Opolskie
06:25 06:27 Opole Główne
06:48 06:49 Brzeg
06:58 06:59 Oława
07:16 07:21 Wrocław Główny
07:26 07:27 Wrocław Mikołajów
07:39 07:40 Oborniki Śląskie
07:52 07:53 Żmigród
08:04 08:05 Rawicz
08:28 08:31 Leszno
08:54 08:55 Kościan
09:36 09:52 Poznań Główny
10:23 10:24 Oborniki Wielkopolskie Miasto
10:41 10:47 Rogoźno Wielkopolskie
11:15 11:16 Chodzież
11:35 11:37 Piła Główna
12:04 12:10 Jastrowie
12:35 12:36 Szczecinek
13:28 13:40 Białogard
13:56 14:08 Koszalin
14:45 14:46 Sławno
15:02 15:08 Słupsk
15:24 Przyjazd do Ustki
 

TLK 8458 GWAREK – Relacja Ustka – Katowice

Przyjazd | Odjazd
13:06 Ustka
13:24 13:26 Słupsk
13:42 13:43 Sławno
14:06 14:13 Koszalin
14:30 14:47 Białogard
15:38 15:41 Szczecinek
16:07 16:11 Jastrowie
16:40 16:43 Piła Główna
17:03 17:04 Chodzież
17:32 17:33 Rogoźno Wielkopolskie
17:50 17:51 Oborniki Wielkopolskie Miasto
18:21 18:37 Poznań Główny
19:14 19:15 Kościan
19:37 19:38 Leszno
19:58 20:00 Rawicz
20:11 20:12 Żmigród
20:24 20:25 Oborniki Śląskie
20:38 20:39 Wrocław Mikołajów
20:44 21:01 Wrocław Główny
21:18 21:19 Oława
21:28 21:29 Brzeg
21:52 21:53 Opole Główne
22:17 22:18 Strzelce Opolskie
22:45 22:46 Gliwice
22:55 22:56 Zabrze
23:12 Przyjazd Katowice
 
 
Źródło: rozklad-pkp.pl