GOŚCINIEC ARMATORA

Pokoje Gościnne w Ustce przy ul. Beniowskiego 10. Morze i plaża – 150 metrów. Idealne miejsce w centrum turystycznym Ustki. Pokoje 1-, 2-, 3-, 4-osobowe , każdy z własną łazienką i aneksem kuchennym.
Cena minimalna za nocleg 47zł,
Cena maksymalna za nocleg 87 zł

Gościniec Armatora Ustka

Nasza posesja znajduje się 150 metrów od plaży przy spokojnej ulicy , tuż przy głównej promenadzie a także latarni morskiej. Nieopodal (40m) znajduje się Zakład Przyrodoleczniczy , w którym wykonuje się zabiegi rehabilitacyjne i lecznicze. Gościniec Armatora zapewnia klimat rybacki sprzed lat ,w standardzie lat 70-tych.

Oferujemy Państwu miejsca w 9-ciu pokojach gościnnych z wygodnymi łóżkami małżeńskimi, niezależną łazienką i aneksem kuchennym oraz dostępem do bezprzewodowego internetu.

Do pokoi prowadzą indywidualne, niekrępujące wejścia.

W pasie podcienia i na podwórzu rozstawione są dla gości stoliki i krzesła. Ze względu na komfort wypoczynku dorosłych i dzieci na posesji parkingu nie mamy. Jest możliwość parkowania w wydzielonym pasie ulicy lub na parkingach płatnych.
Goście mogą korzystać z grilla oraz wypożyczyć sprzęt plażowy.

Aby zarezerwować pobyt należy wpłacić na nasz rachunek zadatek w wysokości 25% kosztu pobytu (uzgodnionego wcześniej telefonicznie lub e-mailem) . Numer rachunku do wpłaty: PEKAO S.A. Zenon Miszewski 78 1240 3770 1111 0000 4073 1726 .
Szczegółowy CENNIK, KALENDARIUM WYNAJMU i GALERIA z opisem pokoi znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ www.miszewski.net.

WIFI

Bezpłatne WiFi na terenie obiektu

Z

Łazienka

Prywatna łazienka w każdym pokoju

TV

W każdym pokoju telewizor

[Głosów: 1   Average: 4/5]