Ładowanie Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Szukaj Wydarzenia

Wydarzenie Views Navigation

Wydarzenia Search

Sierpień 2018

Hip Hop na fali Ustka

Sierpień 25
Ustka
Darmowy

Hip Hop na fali Ustka 2018 Impreza w rytmie hip hopu, ma na celu promowanie młodych talentów i umożliwienie im występu na scenie z profesjonalnym nagłośnieniem i obsługą techniczną. Pomiędzy występami raperów odbędą się pokazy taneczne w stylu breakdance. W tym roku gwiazdą festiwalu Hip Hop na Fali będzie jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów na polskiej scenie hip-hopowej Adam Ostrowski znany publiczności jako O.S.T.R. Program Hip-Hop na Fali 2018 Od godz. 12.00 - Graffiti jam czyli pokaz malowania ulicznej sztuki…

Dowiedz się więcej »

Wrzesień 2018

Pożegnanie Wakacji 2018

Wrzesień 1
Ustka Promenada nadmorska

Pożegnanie Wakacji 2018 w Ustce Pożegnanie wakacji 2018 w Ustce to impreza, której pomysł dali mieszkańcy Ustki w ramach realizacji budżetu obywatelskiego. Impreza odbędzie się na promenadzie nadmorskiej. Podczas eventu możecie liczyć na wiele atrakcji, animacje, kino plenerowe, zajęcia sportowe, poczęstunek, występ szczudlarzy, konkursy, gry plenerowe, Festiwal Kolorów. Gwiazdą wieczoru będzie DJ C-BOOL, którego utwory biją rekordy popularności w radio i na kanale You Tube.

Dowiedz się więcej »

Święto ul. Marynarki Polskiej

Wrzesień 15
ul. Marynarki Polskiej Ustka, + Google Map

Święto ul. Marynarki Polskiej w Ustce Święto ul. Marynarki Polskiej w Ustce to druga, obok pożegnania wakacji, impreza, która trafiła do kalendarza wydarzeń z inicjatywy mieszkańców Ustki. Będzie to oczywiście plenerowa impreza zlokalizowana na głównej ulicy Ustki – Marynarki Polskiej. Na ulicy pojawią się stoły i ławy, przy których będą biesiadować mieszkańcy. Ulica Marynarki Polskiej zostanie przystrojona kwiatami i flagami miasta. Będzie także mały targ uliczny oraz kameralne występy lokalnych artystów.  

Dowiedz się więcej »
+ Export Events