Disco Hit Festival w Kobylnicy koło Ustki to od kilku lat jedna z największych imprez disco polo w  Polsce.

 

Wszystko wskazuje na to, że festiwal muzyki disco polo Kobylnica 2018 nie odbędzie się. Jak dowiedział się portal disco-polo.info, z organizacji festiwalu zrezygnowała gmina Kobylnica, która przeznaczała w poprzednich latach pieniądze na organizację Disco Hit Festivalu. W tym roku gmina Kobylnica zamierza przeznaczyć środki finansowe na inne cele.

Na dwa miesiące przed imprezą (Disco Hit Festival w Kobylnicy tradycyjnie odbywał się na początku lipca), nie ma żadnych wzmianek dotyczących festiwalu ani w gminie Kobylnica, ani w telewizji Polsat, nie ma też podpisanych kontraktów z wykonawcami. Z tego jasno wynika, że popularny discopolowy festiwal w Kobylnicy w tym roku się po prostu nie odbędzie.

Przypominamy, że Disco Hit Festival, gdyby się odbył w tym roku, byłby już ósmą edycją tej niezwykłej imprezy, na którą rokrocznie zjeżdżały się dziesiątki tysięcy fanów muzyki disco polo z całej Polski. Wielka szkoda, że z imprezowej mapy Polski znika jeden z najbardziej rozpoznawanych w naszym kraju festiwali.

Być może festiwal disco polo powróci do Kobylnicy za rok.

 

 


Źródło: disco-polo.info

[Głosów: 0   Average: 0/5]