Ustka to jeden z najbardziej popularnych kurortów nad Bałtykiem. Miasteczko w sezonie turystycznym odwiedzają dziesiątki tysięcy turystów, którzy znajdują noclegi w licznych hotelach, pensjonatach oraz stale powstających nowych apartamentach. Sukces turystyczny Ustki wynika nie tylko z unikalności tej miejscowości, ale także z niezwykle bogatej i zróżnicowanej bazy noclegowej jaką może pochwalić się Ustka.

Apartamenty Ustka Na Wydmie to apartamenty znajdujące się na popularnym osiedlu Na Wydmie w Ustce zachodniej. Na Wydmie to osiedle na którym znajduje się około dziesięciu domów wielorodzinnych, w których zdecydowana większość mieszkań przeznaczonych jest na wynajem. Pozwalam sobie osiedle Na Wydmie w Ustce nazywać osiedlem 1000 apartamentów, choć oczywiście aż tylu ich tam nie ma (licząc “na oko” jest tam jednak kilkaset apartamentów na wynajem). Osiedle znajduje się ok. 350 metrów od portu w Ustce i około 700 metrów od plaży zachodniej w Ustce.

Ustka apartamenty Na Wydmie:

 

Na osiedlu Na Wydmie w Ustce znajdują się dwa sklepy spożywcze (Żabka i ABC) oraz jadłodajnia. W pobliżu znajdziemy sklep rybny Alga, co ucieszy wszystkich amatorów świeżej ryby bałtyckiej. Do plaży można dojść przez port ulicą Bohaterów Westerplatte lub przez las sosnowy wybudowaną niedawno ścieżką pieszo – rowerową. Tą samą ścieżką możemy dojść do ulicy Kościelniaka, skąd mamy przysłowiowe dwa kroki do popularnych dyskontów LIDL oraz Biedronka. Lidl oddalony jest od osiedla Na Wydmie o około 1 kilometr, Biedronka o ok. 1,5 km.

Apartamenty Ustka Na Wydmie polecane są głównie rodzinom z dziećmi i innym osobom preferującym wypoczynek z dala od głośnych imprez, zwłaszcza w godzinach nocnych. Zachodnia część Ustki jest o wiele spokojniejsza od Ustki wschodniej z promenadą nadmorską i plażą wschodnią, gdzie odbywa się większość wakacyjnych imprez w Ustce oraz gdzie toczy się w czasie wakacji gorące życie nocne. Wybór noclegów w Ustce na osiedlu Na Wydmie wydaje się być idealnym kompromisem dla ludzi szukających nieco więcej spokoju. Na Wydmie mamy więcej ciszy niż w imprezowej Ustce wschodniej a jednocześnie jest dość blisko plaży i centrum Ustki w porównaniu z bardziej oddalonymi osiedlami w Ustce jak choćby osiedlem Kwiatowym (Ustka Zachodnia) czy Przewłoką (po wschodniej stronie).

 

Wynajmujesz apartamenty Na Wydmie? Pozwól się znaleźć i dodaj swój obiekt bezpłatnie.